Вітаємо переможців Конкурсу рукоділля

18.03.2019

logo

Шановні члени профспілки!

В січні-лютому 2019 року Київським міським комітетом Профспілки працівників державних установ було проведено традиційний Конкурс рукоділля.

Профспілкові організації та члени профспілки з ентузіазмом відгукнулися на заклик взяти участь в конкурсі та надали на розгляд організаційного комітету 136 робіт в 4-х конкурсних номінаціях:

  • Чоловіки для жінок
  • Вишивка, виконана різною технікою
  • Плетіння
  • Валяння з вовни

За підсумками проведення Конкурсу рукоділля Профспілки працівників державних установ міста Києва в 2019 році переможцями визнано:

В номінації «Чоловіки для жінок»:

– 1 місце – Куваєв Сергій, Територіальний центр соціального обслуговування Дарницького району м. Києва, за роботу «Панно «Нікколо Паганіні»

В номінації «Плетіння»:

– 1 місце – Редько Марина – ДП «Поліграфічний комбінат «Україна», за гердан «Голубі мотиви»;

– 2 місце – Ісаєнко Яна – Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, за комплект авторських мотанок;

– 3 місце – Мельник Світлана – Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, за роботу «Маки».

В номінації «Вишивка, виконана різною технікою»:

– 1 місце – Опенгейм Наталія – ДП «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України, за вишиту картину «Квіткова крамниця»;

– 2 місце – Давидова Сніжана – Міністерство інфраструктури України, за вишиту картину «Андріївська церква»;

– 2 місце – Григоренко Ірина – Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації, за вишиту бісером картину «Кінь»;

– 3 місце – Мороїд Тетяна – Об’єднана профспілкова організація Державної прикордонної служби України, за вишиту картину «Бабусін Зінгер»;

– 3 місце – Мудрак Дарина, Верховний Суд, за вишиту картину «Пташки в саду»;

– 3 місце – Карачун Леся – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, за вишиту жіночу сукню та чоловічу вишиванку.

Крім того, за пропозицією організаційного комітету Президією Київського міського комітету введено додаткову категорію «Приз глядацьких симпатій» та визначено призерів:

– Іваницька Людмила – КП «Фінансова компанія «Житло-Інвест» за виріб з вовни «Пудель з яблуком»;

– Кліщевська Ольга – Центральне сховище Національного банку України, за жіночу вишиванку;

– Слюсар Людмила – Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України, за комплект вишитих прикрас «Червона та рожева троянди».

Переможці будуть нагороджені Дипломами Профспілки та грошовими заохоченнями в розмірі 1500,00 грн, 1000,00 грн. та 500,00 грн. за 1-е, 2-е та 3-є місце відповідно, а призери глядацьких симпатій будуть відзначені Дипломами Профспілки та грошовими заохоченнями в розмірі 300,00 грн.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає переможців та дякує всім учасниками і головам профорганізацій за активну участь в Конкурсі рукоділля Профспілки працівників державних установ м. Києва в 2019 році.

*Про час і місце нагородження переможців та призерів конкурсу буде повідомлено окремо.