Вітаємо переможців!

31.05.2017

30 травня 2017 року на базі ДЮСШ «Славутич» відбувся турнір з волейболу між членськими організаціями Київської міської ради профспілок та ветеранами державної служби, присвячений Дню державної служби.

В турнірі взяли участь ветерани Профспілки працівників державних установ м. Києва, ветерани державної служби Подільського району міста Києва, Київської міської ради профспілок та колективу фізкультури ПАТ «Фармак».

У фіналі турніру команда ветеранів Профспілки працівників державних установ перемогла команду ветеранів державної служби Подільського району і виборола 1 місце. 3 місце посіла команда колективу фізкультури ПАТ «Фармак». Переможці турніру нагороджені почесними грамотами Київської міської ради профспілок та грошовими преміями.

Крім того, за рішенням Президії Київського міського комітету профспілки працівників державних установ були нагороджені Подяками Президії та цінними подарунками ветерани державної служби Подільського району, а саме:

– Романюк Григорій Миколайович – Голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (в період з 1990 по 2005 роки);

– Дубецький Іван Васильович – заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (в період з 1982 по 2005 роки);

– Давидюк Анатолій Миколайович – Заступнику голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації (в період з 1980 по 2005 роки).