Виїзне засідання Президії в Одесі

Президією Київського міського комітету профспілки працівників державних установ проведено виїзне засідання в м. Одеса. До участі в роботі Президії було запрошено також голів та актив найбільших профспілкових організацій. Серед основних питань, до порядку денного засідання було винесено підсумки оздоровлення членів профспілки та їх дітей впродовж літнього періоду поточного року.

IMG_4263

Так, за підсумка літньої оздоровчої кампаній кращими організаторами оздоровлення визнано:

• ОППО Київської міської державної адміністрації (Гутік І.П.)
  • Об’єднання первинних профспілкових організації Департаменту соціальної політики м. Києва (голова Борисюк Л.М.);
  • ОПО територіальних центрів соціального обслуговування (Пелипецька Ю.П.);
  • Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України (Васюк П.Г.);
  • Об’єднання первинних профспілкових організацій Головного управління АТ «Ощадбанк» по м. Києву та Київській області (Кубрак О.В.);
  • Об’єднана профспілкова організація Державної прикордонної служби України (голова Птиця А.М.);
  • ППО Верховного Суду (Сурмачевська Л.Л.);
  • ППО Міністерства юстиції України (Бєлашова Н.В.)
  • ППО ПАТ «Укрсоцбанк» (Рудєв М.М.);
  • ППО Поліграфічного комбінату «Україна» (Кірієнко П.В.).
  • ППО Апарату Верховної Ради України (Москаленко А.М.);
  • ППО Національного банку України (Перун Ю.Д.);
  • ППО Міністерства фінансів України (Олійник Н.Л.);
  • ППО Банкнотно-монетного двору Національного банку України (Бібік В.А.);
  • ППО Міністерства інфраструктури України (голова Пікож Т.М.);
  • ППО ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» (Михайлова В.І.);

На високому рівні організацію оздоровлення дітей членів профспілки також провели профспілкові організації Національного агентства з питань запобігання корупції (Бойко О.П.), ОКП Служби безпеки України (Шатілов В.І.), Державної міграційної служби України (Юрченко В.М.) та інші.

IMG_4284

Кращих організаторів оздоровлено відзначено профспілковими нагородами та заохоченнями. Президією міськкому також було розглянуто питання організаційної діяльності членських організацій в умовах оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та захисту державних службовців у випадку вивільнення працівників. Постановою з вказаного питання, організаціям профспілки, які діють в міністерствах і відомствах, що за рішенням Уряду реорганізуються (ліквідуються) надано рекомендації та окреслено завдання щодо захисту членів профспілки та профспілкових прав.

IMG_4290

Крім того, Президією міськкому обговорено питання фінансової дисципліни членських організацій, оголошено конкурс на кращу організацію Профспілки 2019 року та прийнято ряд рішень з поточної діяльності.