Як побудувати ефективну роботу дистанційно: алгоритм дій

13.04.2022

Велика кількість державних службовців наразі вимушена працювати дистанційно. Раніше фахівцями НАДС було розроблено Методичні рекомендації щодо організації роботи державних службовців за межами адміністративної будівлі державного органу.

Для зручності, пропонуємо до вашої уваги алгоритм дій для керівників державної служби, безпосередніх керівників, а також і для тих державних службовців, які виявили бажання працювати за межами адміністративної будівлі, яким чином побудувати ефективну роботу дистанційно.

Окремо, зауважимо, що  державний службовець може виконувати завдання за межами адміністративної будівлі лише за згоди керівництва та ті завдання, що не потребують:

  • використання інформації з обмеженим доступом;
  • доступу до комп’ютерного, телекомунікаційного та/або програмного забезпечення, яке функціонує лише у межах приміщення державного органу;
  • обов’язкового перебування в приміщенні державного органу.

Крім цього, правила внутрішнього службового розпорядку можуть визначати й додаткові  умови дистанційного виконання держслужбовцями завдань за посадою. Вони залежать від функцій і завдань кожного держоргану. Тож, це варто враховувати при організації дистанційної роботи.

Джерело:https://nads.gov.ua/news/yak-pobuduvati-efektivnu-robotu-distancijno-algoritm-dij