Шановні колеги, дорогі друзі!
Вітаю вас із професійним святом — Днем державної служби України!
Бути державним службовцем — це велика честь і водночас величезна відповідальність. Ваша щоденна праця, професіоналізм, патріотизм та відданість справі забезпечують стабільність і життєдіяльність нашої столиці та всієї країни у найскладніші часи. Попри всі виклики сьогодення, ви тримаєте свій управлінський фронт, демонструючи незламність та високу відповідальність перед суспільством.
Особливу вдячність висловлюю нашому профспілковому активу. Дякую за вашу принципову позицію, активну правозахисну діяльність, турботу про кожного члена спілки та зміцнення нашої єдності.
Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба над головою та нових професійних здобутків. Нехай ваша праця завжди буде оцінена гідно, а в родинах панують затишок, добробут і злагода!
Разом до Перемоги!
З повагою
Голова Профспілки працівників
державних установ м. Києва Віталій ПОЧТОВИЙ