З Днем працівників архівних установ!

Шановні працівники архівних установ!

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає вас

з професійним святом!

Бережно піклуючись про документальні свідчення історії, ви виконуєте важливу суспільну справу. Адже збереженням історичної пам’яті українського народу, ви єднаєте її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбутнім.

Сучасні архіви є не тільки доказом і практично єдиним свідком історії становлення та розвитку держави, але і колосальним інформаційним ресурсом, який має безцінне історичне, наукове і культурне значення.

Від імені багатотисячного колективу ваших колег та однодумців – членів Профспілки працівників державних установ Києва – щиро бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, та вдячності від прийдешніх поколінь за вашу копітку працю.

За дорученням Президії

Київського міського комітету

профспілки працівників державних установ                           Віталій Почтовий