Запрошення до участі в шаховому турнірі Профспілки

23.03.2024

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ запрошує членські організації до участі в шаховому турнірі Профспілки, що відбудеться 6 квітня 2024 року.

З метою спрощення процесу формування команд та залучення більшої кількості учасників змагань з шахів Київським міським комітетом змінено формат змагань.

Так, змагання тепер особисто-командні з визначенням переможців окремо серед чоловіків та жінок.

Склад учасників, не більше 3-х від однієї профспілкової організації (1 жінка + 2 чоловіка або 2 жінки + 1 чоловік або 1 чоловік + 1 жінка). Можлива також участь від профорганізації одного учасника (чоловік або жінка).

Змагання проводяться за швейцарською системою в особистому заліку окремо серед чоловіків та жінок.

Кількість турів визначається суддівською колегією до початку змагань та залежить від кількості учасників.

Змагання проводяться із швидкої шахової гри. Кожному учаснику надається 10 хвилин для проведення однієї партії. Контроль часу здійснюється самими учасниками.

Місце проведення змагань: Республіканська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» (м. Київ, вул. Златоустівська, 1., пл. Перемоги, поруч із Національним Цирком України).

Дата та час проведення змагань: 6 квітня 2024 року (субота).

Початок реєстрації: 09:30

Початок турніру: 10:00

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва.

Підтвердженням членства учасника змагань в профспілковій організації є оформлена належним чином заявка на участь в змаганні, підписана головою профспілкової організації з проставленням печатки (за наявності).

Підтвердженням приналежності учасника змагань до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, є один з таких документів:

– довідка з місця роботи, видана особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– службове посвідчення;

– тощо.

Учасники, що не зможуть підтвердити факт приналежності до підприємства, установи, організації, в яких діє профспілкова організація не будуть допущені до змагань.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

Попередні заявки для участі в змаганнях подаються до Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14 (або у сканованому вигляді електронною поштою: e-mail: kprofderj@ukr.net)

 Контактні телефони: 253-73-87 (оргвідділ міськкому).

Завантажити Заявку на участь в змаганнях