Засідання Президії міськкому

24.05.2019

logo

Київським міським комітетом, 23 травня, на базі Санаторію «Україна» (смт. Ворзель») проведено виїзне розширене засідання Президії. До порядку денного засідання було внесено питання оздоровчої роботи, перевірок діяльності організацій профспілки, стану колдоговірної роботи в державних установах та ряд поточних питань.

IMG_4029

IMG_4033

IMG_4041

Зі вступним словом виступив Голова Профспілки Віталій Почтовий, який, виходячи з рішення Ради Федерації профспілок України від 16.05.2019 інформував присутніх про загрози і виклики профспілковому руху в сучасних умовах, а також щодо завдань Профспілки працівників державних установ м. Києва. При цьому Голова Профспілки наголосив на постійній та системній роботі Президії, міського комітету та більшості профспілкових організацій державних установ в даному напрямку, завдяки чому кількість членів профспілки зросла.

IMG_4052

Також, за високий рівень мотивації профспілкового членства та значні здобутки у культурно-масовій роботі були відмічені організації Верховного Суду (Лідія Сурмачевська), Міністерства юстиції України (Наталія Бєлашова), Міністерства фінансів України (Наталія Олійник) та ряд інших організацій.

IMG_4058

В роботі Президії активну участь взяв також начальник Міжрегіонального територіального управління Нацдержслужби по м. Києву, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко, який, як соціальний партнер Профспілки, підтримав прагнення Президії до посилення мотиваційної роботи в державних установах та висловив підтримку у своєчасному реагуванні на порушення прав трудових колективів з боку керівників державних установ.

IMG_4042

IMG_4073

Окремо Президією міського комітету було заслухано інформацію щодо досвіду роботи профорганізації Апарату Верховної Ради України (Андрій Москаленко), яка веде свою історію з квітня 1944 року, та Державної прикордонної служби України (Антоніна Птиця). Поєднавши значний профспілковий досвід, та осучаснюючи практику захисту людини праці, профспілкові лідери та актив цих організацій активно розвивають соціальний діалог, вміло застосовують трудове і профспілкове законодавство, мають повагу керівництва відомств та здійснюють ефективне представництво інтересів трудових колективів.

Під час роботи засідання Президією також було прийнято ряд постанов з поточної діяльності, зокрема, затверджено план роботи на ІІ півріччя 2019 року та проінформовано актив щодо переліку більш ніж 20 оздоровчих закладів, з якими укладено договори на оздоровлення членів профспілки та їх дітей. Крім того, з метою ознайомлення голів членських організацій з умовами оздоровлення членів профспілки та їх дітей, представниками Санаторію «Україна», де проходило засідання, було проведено ознайомчий огляд номерів, харчувальних блоків, приміщень для проведення культурно-масових і спортивних заходів, а також території закладу.

IMG_4078