Змагання з рибної ловлі

07.09.2016

Шановні члени профспілки!

Профспілка працівників державних установ м. Києва оголошує про проведення змагань з рибної ловлі, які відбудуться 23 вересня поточного року у Комплексі «Рибна місцина» с. Гореничі.

Змагання командні. Склад команди – 2 особи. Участь можуть приймати чоловіки та жінки. Змагання змішані: фідер (донна вудка) та поплавок (кожному з учасників команди дозволено ловити одним фідерним вудлищем з одним гачком та одною поправочною вудкою з одним гачком (без обмеження виду поправочної  ловлі: матчеве, болонське, штекерне, махове вудлище тощо). Кількість запасних вудлищ не обмежена.

Звертаємо вашу увагу на встановлений ліміт участі у змаганнях членських організацій на рівні  15 команд. Попередня реєстрація учасників змагань припиняється по поданню перших 15 заявок, згідно встановленого ліміту. Решта поданих заявок включаються до резерву учасників, та можуть бути внесені до сітки змагань у випадку вибуття однієї із раніше зареєстрованих команд, про що учасник буде повідомлений додатково.

Команди, які зайняли призові 1, 2, 3 – місця, нагороджуються дипломом I, II, III ступеня, кубками, медалями відповідної категорії та грошовою винагородою в розмірі  1000,00 грн., 700,00 грн., 500,00 грн.

Окремим призом та премією у розмірі 300,00 грн. нагороджується учасник (член будь-якої команди), якій виловив найбільшу рибу турніру.

Більш детальна інформація наведена в Положенні, яке додається.

Чекаємо на ваші заявки!

IMG_5139IMG_5140IMG_5141IMG_5149