Змагання з шахів!

До уваги профкомів членських організацій!

Профспілка працівників державних установ м. Києва запрошує прийняти участі у змаганнях з шахів 24 лютого поточного року (субота). Змагання проводитимуться на базі Республіканської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» за адресою: м. Київ, вул. Золотоустівська, 1 (площа Перемоги, поруч із Національним Цирком України).

Склад команди від кожної профорганізації: 3 учасники (1 жінка, 2 чоловіка).

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту. Підтвердженням щодо членства учасника змагань в Профспілці є оформлена належним чином заявка на участь у змаганнях, посвідчена підписом голови профкому та печаткою членської організації (за наявності) або членський квиток.

За рішенням міського комітету, на третину збільшено призовий фонд змагань, відповідно до чого команди, що займуть призові місця, отримають премію у розмірі 750,00 грн., 600,00 грн. та 450,00 грн. відповідно. Збільшено також заохочувальні призи у розмірі 300,00 грн. та 200,00 грн. командам, які посядуть 4-те та 5-те місце у загальному заліку.

Реєстрація учасників з 0930 год.

Початок змагань о 1000 год.

Попередні заявки для участі в змаганнях просимо подавати за 7 днів перед початком змагань до Київського міського комітету профспілки працівників державних установ, за адресою: м. Київ, вул. Академіка   Богомольця, 7/14 (або по факсу: 044-253-17-10 чи у сканованому вигляді електронною поштою: e-mail: kprofderj@ukr.net)

Телефон для довідок: 253-73-87 (оргвідділ міськкому).

Положення про проведення змагань з шахів серед команд членських профорганізацій Профспілки працівників державних установ м. Києва та зразок заявки додаються.

Положення – шахи – 2018

Заявка – шахи – 2018