Змагання з волейболу

17 листопада пройде фінальний етап Спартакіади Профспілки працівників державних установ м. Києва 2019 року – змагання з волейболу.

Місце проведення змагань: спортзал Національної академії статистики, обліку та аудиту, адреса: м. Київ, вул. Підгірна, 1 (м. Лук’янівська.)

Дата та час проведення змагання: 17 листопада 2019 року (неділя).

Реєстрація з 1000 год. Початок змагання о 1030 год.

До участі в змаганнях допускаються всі бажаючі працівники, які є членами Профспілки працівників державних установ м. Києва, мають довідку про стан здоров’я та дозвіл приймати участь в змагання з даного виду спорту.

Підтвердженням членства учасника змагань в профспілковій організації є оформлена належним чином заявка на участь в змаганні, підписана головою профспілкової організації з проставленням печатки (за наявності).

Підтвердженням приналежності учасника змагань до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, є один з таких документів:

– довідка з місця роботи, видана особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– копія наказу про прийняття на роботу, завірена особою або структурним підрозділом відповідальним за кадрову роботу;

– службове посвідчення;

– копія трудової книжки.

– тощо.

Команда або окремий учасник, що не зможуть підтвердити факт приналежності до підприємства, установи, організації, в яких діє профспілкова організація не будуть допущені до змагань.

В заявці на участь обов’язково має бути відмітка лікаря.

Кожен учасник повинен мати при собі документ, який посвідчує особу, або його копію.

Представник команди подає в мандатну комісію:

• попередню заявку (факс: 253-17-10, email: kprofderj@ukr.net);
  • поіменну заявку в день розіграшу, підписану головою профорганізації та лікарем;

підтвердження приналежності учасників команди до підприємства, установи чи організації, в яких діє профспілкова організація, яку вони представляють.

Контактний телефон:  253-73-87 – оргвідділ міськкому.

Положення про проведення змагань

Заявка на участь в змаганнях