Зустріч з народним депутатом України

02.05.2018

Шановні члени профспілки!

Відбулась зустріч активу Профспілки з Народним депутатом України, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергієм Капліним.

IMG_20180501_135952

Під час зустрічі Сергієм Миколайовичем було проінформовано актив Профспілки працівників державних установ м. Києва щодо виконаних заходів у захисті державних службовців. При цьому було наголошено, що триває робота над вирішенням питань підвищення заробітної плати держслужбовців та соціальних гарантій для працівників державних установ, які вийшли на пенсію до прийняття нового Закону «Про державну службу».

IMG_20180501_135852

Крім того, на запитання голови профкому Міністерства закордонних справ  України Василя Корзаченка щодо існуючих проблемних питань у співвідношенні норм Закону України «Про дипломатичну службу» та Закону України «Про державну службу», в частині визначення статусу працівників дипломатичного корпусу, з боку народного депутату отримано запевнення у вивченні даного питання та внесенні пропозицій щодо його вирішення.

IMG_20180501_135847

На завершення зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю щодо представництва інтересів профспілки і вищому законодавчому органі держави та захисті державних службовців. Зустріч стала важливим кроком у підтримці членів профспілки державних установ Києва.

IMG_20180501_140225