Звітно-виборні збори

20 квітня 2017 року відбулися звітно-виборні збори Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Зі звітною доповіддю виступив голова Київської міської організації Васюк Петро Григорович.

У виступах делегатів звітно-виборних зборів надана задовільна оцінка роботи Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, і на новий термін обрано головою Київської міської організації Васюка Петра Григоровича та заступника голови – Школьного Василя Миколайовича.

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ вітає з позитивною оцінкою роботи обранням на новий термін Васюка Петра Григоровича та Школьного Василя Миколайовича.