Про порядок надання держслужбовцям матеріальної допомоги

14.11.2016

logo

Уряд затвердив порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Зазначений Порядок затверджено на виконання частини другої статті 54 Закону України “Про державну службу”. Зокрема, передбачено, що матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надаватиметься державним службовцям один раз на рік у розмірі їх середньомісячної заробітної плати. Рішення про надання такої допомоги прийматиметься керівником державної служби у державному органі у межах затверджено фонду оплати праці.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 серпня 2016 р. № 500

Київ

Про затвердження Порядку надання
державним службовцям матеріальної допомоги
для вирішення соціально-побутових питань

Відповідно до  частини другої статті 54 Закону України “Про державну службу” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, що додається.

Прем’єр-міністр України                                       В. Гройсман

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 серпня 2016 р. № 500

ПОРЯДОК
надання державним службовцям матеріальної
допомоги для вирішення соціально-побутових питань

1. Цей Порядок визначає умови надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань (далі — матеріальна допомога) та її розмір.

2. Державним службовцям матеріальна допомога може надаватися один раз на рік у розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви.

3. Рішення про надання матеріальної допомоги державним службовцям приймається керівником державної служби у державному органі в межах затвердженого фонду оплати праці.

4. Рішення про надання керівнику державної служби у державному органі та його заступникам матеріальної допомоги приймається керівником відповідного державного органу за погодженням із відповідним органом вищого рівня (у разі наявності такого органу).

5. Державним службовцям, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога надається за умови, що вони не отримували її за попереднім місцем роботи у році, в якому були переведені.

Постанова на урядовому порталі http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249240595