До уваги профактиву

16.03.2020

16 березня, під час двосторонніх зустрічей, підведені підсумки виконання Галузевої угоди укладеної між Київським міським центром зайнятості та Київським міським комітетом профспілки працівників державних установ, а також обговорено процес розвитку соціального партнерства з керівництвом Державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

За результатами зустрічей, враховуючи значні здобутки у досягненні спільних цілей і завдань щодо забезпечення прав трудових колективів та гарантій членів профспілки, за доручення Президії міськкому, директору

Київського міського центру зайнятості Віктору Біличу та генеральному директору Державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» Андрію Крилюку були вручені Подяки міськкому.

Принагідно, Голова Профспілки, Віталій Почтовий привітав соціальних партнерів з днем народження.зображення_viber_2020-03-16_12-11-59зображення_viber_2020-03-16_12-12-35