Вітання з Днем створення Державної казначейської служби України

Київський міський комітет профспілки працівників державних установ щиро вітає профспілковий актив органів казначейської служби з 26 річницею створення Державної казначейської служби України.

Висока професійність та сумлінність казначеїв була і буде запорукою ефективної реалізації фінансової політики держави. Впевнені, що ваша плідна та наполеглива праця, відданість справі й надалі сприятимуть ефективному виконанню своїх професійних обов’язків та забезпеченню стабільного функціонування фінансової системи.

Бажаємо вам нових здобутків, натхнення та успіху у вашій службі на благо процвітання України!

Від щирого серця зичимо вам миру та стабільності, людської шани, міцного здоров’я.

Злагоди та добробуту вам і вашим родинам!

За дорученням Президії

Київського міського комітету профспілки

працівників державних установ                                                                  Віталій Почтовий