З Днем прикордонника України!

Шановні охоронці державних рубежів!

Дорогі члени профспілки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника України.

Прикордонні війська завжди були і залишаються важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність усім тим, хто сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Батьківщини.

Бажаємо вам і вашим сім’ям мирного неба, міцного здоров’я, щастя та всіляких життєвих гараздів. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

За дорученням Президиї Київського

міського комітету профспілки

працівників державних установ                                               Віталій Почтовий