Онлайн-турнір з шахів відбувся!

З метою пропаганди фізичної культури та здорового способу життя, активізації спортивної роботи з урахуванням карантинних обмежень, 24 травня 2021 року міськкомом було проведено перший онлайн-турнір з шахів серед членських організацій Профспілки.

Змагання проводились за швейцарською системою в 7 турів з контролем часу 10 хвилин з додаванням 5 секунд за кожен зроблений хід.

В турнірі взяли участь 23 учасники, які представляли членські організації Профспілки.

Суддя турніру – Рибченко Олександр.

Призовий фонд: 1 місце – 1000,00 грн, 2 місце – 600,00 грн, 3 місце – 400,00 грн. (як серед чоловіків так і серед жінок).

turnir

В особистому заліку серед чоловіків перемогу здобули:

І місце – Нікітюк Тарас Григорович, ОППО Київської міської державної адміністрації;

ІІ місце – Молоканов Юрій Анатолійович, профспілкова організація Апарату Верховної Ради України;

ІІІ місце – Гальцев Євген Вікторович, профспілкова організація Апарату Верховної Ради України.

В особистому заліку серед жінок перемогу здобули:

І місце – Кучер Ганна Михайлівна, ОППО Київської міської державної адміністрації;

ІІ місце – Олешко Марта Василівна, ОППО Головного управління АТ «Ощадбанк» по місту Києву і області;

ІІІ місце – Кобець Інна Віталіївна, ОППО Головного управління АТ «Ощадбанк» по місту Києву і області.

Окрім грошової нагороди переможці будуть відзначені дипломами і медалями відповідного ґатунку, а учасники, які зайняли 1-і місця – кубками.

Нагородження відбудеться в приміщенні Київського міського комітету профспілки за адресою вулиця Академіка Богомольця, 7/14 за окремим запрошенням.

Київський міський комітет щиро вітає переможців та учасників онлайн-турніру і дякує всім за чудову і натхненну гру!

Загальна турнірна таблиця

turnir4